Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego: Jak Dołączyć Do Naszej Społeczności?

Cześć wszystkim!

Nadszedł ten wyjtkowy czas roku, kiedy drzwi naszej szkoły stoją otworem, zapraszając nowe twarze do dołączenia do naszej rosnącej społeczności. Tak, mówimy o zapisach na nowy rok szkolny! Jeśli zastanawiasz się, jak stać się częścią naszej edukacyjnej rodziny, to ten post jest właśnie dla Ciebie.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Nasza szkoła nie jest tylko miejscem nauki. To społeczność, która celebruje kulturę, tradycję, a przede wszystkim indywidualny rozwój każdego ucznia. Stawiamy na innowacyjne metody nauczania, które sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi młodych ludzi.

Krok po kroku przez proces zapisów:

Poznaj nas bliżej: Zanim się zapiszesz, zachęcamy do odwiedzenia naszej szkoły osobiście. Oferujemy dni otwarte, podczas których możesz poznać naszych nauczycieli, uczniów i zobaczyć nasze podejście do edukacji.

Wypełnij formularz: Znajdziesz go w sekcji zapisów na naszej stronie internetowej. Jeśli wolisz wersję papierową, możesz odebrać ją w sekretariacie szkoły.

Zgromadź dokumenty: Lista wymaganych dokumentów znajduje się na naszej stronie. Upewnij się, że masz wszystko, co jest potrzebne.

Złóż opłatę rejestracyjną: Szczegóły dotyczące płatności znajdziesz w sekcji zapisów.

Dołącz do nas!: Po złożeniu wszystkich materiałów, czeka Cię ciepłe przyjęcie w naszej szkolnej społeczności.

Nie przegap terminu!

Zapisy trwają od 1 czerwca do 31 sierpnia. Miejsca wypełniają się szybko, więc nie zwlekaj!

Masz pytania?

Nasi pracownicy w sekretariacie oraz nauczyciele są tu, by Ci pomóc. Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie, a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Rok szkolny 2023/2024 zapowiada się ekscytująco, a Ty możesz być jego częścią! Dołącz do nas i przekonaj się, jak wspaniałe przygody czekają na Ciebie w naszej szkole.

Do zobaczenia wkrótce!